Přihlášeným občanům budou zasílány SMS zprávy nejen o mimořádných událostech a krizových situacích, ale i další důležité informace. Služba je zcela zdarma.

Aby Vám mohly být SMS zprávy zasílány, je nutné přihlásit se k odběru těchto zpráv pomocí zaslání SMS zprávy, ve které uvedete svoje jméno a adresu – viz níže:

a) pro přihlášení mobilu zašlete speciální registrační SMS zprávu
b) můžete vyplnit a podepsat „registrační formulář“ na obecním úřadě ve Všelibicích
c) můžete vyplnit formulář zde na webu

Přihlášení se do systému k odběru SMS zpráv z Vašeho mobilního telefonu:

VSELIBICE mezera INFORMACE mezera ANO mezera PŘÍJMENÍ mezera JMÉNO mezera MÍSTNÍ ČÁST mezera ČÍSLO DOMU

Příklad zasílané SMS zprávy na číslo 704 180 700:

VSELIBICE INFORMACE ANO VOMACKA KAREL BUDIKOV 5

SMS zprávu můžete psát jak velkými, tak i malými písmeny, vše prosím pište bez diakritiky. Odesláním SMS zprávy na číslo 704 180 700 (přihlášení se k odběru SMS informací) dáváte současně souhlas k tomu, že Vám mohou být příslušné SMS zprávy zasílány. Při správném odeslání SMS zprávy obdržíte do 48 hodin zpětnou SMS, která potvrzuje přihlášení se do databáze. Zasílané SMS informace jsou pro Vás bezplatné a Vy platíte pouze za odeslání registrační SMS zprávy na číslo 704 180 700, a to dle tarifu Vašeho operátora.

Ukončení odběru zpráv provedete zasláním SMS v předepsaném stavu, kde slovo ANO nahradíte slovem NE

Příklad zasílané SMS zprávy na číslo 704 180 700:

VSELIBICE INFORMACE NE VOMACKA KAREL

Přihlášení, změny nebo odhlášení můžete provádět také osobně (vyplněním a odevzdáním registračního formuláře) na obecním úřadě ve Všelibicích.

Občané, kteří nevlastní v obci Všelibice nemovitost s číslem popisným/evidenčním, mohou požádat o zasílání SMSek pouze skrze registrační formulář na OÚ.

!!! NA ČÍSLO SMS ROZHLASU 704 180 700 NEVOLEJTE !!!